Nie jest zaskoczeniem, że kreatywność i tworzenie to dwie rzeczy, które zajmują mojego 6-latka na długi czas. W kolekcji zabawek Wiki znalazło się sporo zabawek kreatywnych i zestawów Astistic.

Od lat pytacie mnie o pomysły na prezenty dla dzieci, które mają takie upodobania. Pomyślałam, że zbliżający się Dzień Dziecka będzie idealnym momentem, aby pokazać Wam dostępne dziś perełki.

UPDATE: 2019: ZOBACZ WSZYSTKIE ZESTAWY ARTYSTYCZNE, jest wiele nowych produktów!

ART KITS JANOD

Jako ktoś, kto zawsze był kreatywny, uważam za fascynujące, że dzisiejsze zestawy artystyczne pozwalają dzieciom na tworzenie wielu rzeczy. To, co mi się w nich podoba, to fakt, że pozwalają dzieciom tworzyć piękne, ręcznie robione prezenty. Często właśnie w ten sposób wykorzystujemy nasze prace - Victoria używa ich jako prezentów dla przyjaciół i bliskich lub dekoracji do swojej sypialni. Zestawy artystyczne dla dzieci

Zestaw do tworzenia biżuterii z plastiku termokurczliwego

Ogromny hit ostatnich miesięcy! To znacznie wyższy poziom niż zestawy do tworzenia bransoletek z koralików i włóczki, które są dostępne dla starszych dzieci. Znajdziesz tu kolorowe szablony, które możesz wykorzystać do stworzenia własnych bransoletek, a także termokurczliwe kawałki plastiku, które możesz samodzielnie pokolorować. W zestawie znajdują się również elementy bazowe biżuterii, takie jak bazy do pierścionków, pierścienie łączące, łańcuszki, zapięcia i inne.

Po pokolorowaniu plastikowych elementów umieszczamy je na kartce papieru i podgrzewamy przez 1-2 min. Stają się wtedy twardym plastikowym elementem, który można przymocować do pierścionka, bransoletki lub naszyjnika. Prawdziwy HIT!

Zestaw artystyczny z końmi Magiczny piasek

Zabawa polega na odklejaniu i zdrapywaniu kartoników, jeden po drugim. Przykryj je specjalnym piaskiem w wybranym przez siebie kolorze. W efekcie powstaje obrazek, który ma fakturę jakby był namalowany kolorowym piaskiem. Nie polecam tego dla dzieci poniżej 5 roku życia.

Zestawy artystyczne z wróżkami dla dzieci

Wykonanie tak dokładnych, cierpliwych i uważnych małych artystów wymaga wiele czasu. ??? Zestaw zawiera paletę, pędzel, małą tubkę oraz pigmenty. Zawiera również grube kartki papieru do malowania akwarelami.

Do palety wlewamy wodę i dodajemy określoną w książeczce ilość pigmentów. Uczymy się również mieszania kolorów i ich intensyfikacji, ponieważ są to kolory podstawowe. Po stworzeniu "kolorowej wody" musimy krok po kroku wypełnić obrazek (przestrzenie między konturami) kolorowymi kawałkami. Następnie należy pozostawić go do wyschnięcia na 10 minut. Woda będzie wsiąkać w kartkę. Po chwili będziemy mieli piękny obraz akwarelowy stworzony przez dziecko.

Stamp Art Set -- wspaniały prezent dla dzieci w wieku 3-4 lat!

To nowy zestaw w ofercie kreatywnych zestawów 's Janod. Od razu - jeszcze na targach - wpadł mi w oko, bo to jeden z jedynych tego typu zestawów przeznaczonych dla młodszych dzieci. Zestaw zawiera plansze z prostymi obrazkami, stemple w różnych kolorach i kształtach oraz wzornik, który pokazuje jak pokolorować obrazek za pomocą stempli. Obrazki wydrukowane są na twardych kartach, dzięki czemu można je później wykorzystać jako wystrój pokoju lub kartkę urodzinową. W naszym domu większość tego zestawu czeka na chłodniejsze dni, aby dziewczynki mogły wreszcie kreatywnie ze sobą pracować.

Zdrapki do zestawów artystycznych dla dzieci

Kolejną propozycją dla dzieci, które lubią takie kreatywne zabawy jest zdrapka. W zestawie znajduje się kilka kart i drewniana szpatułka, obie pokryte czarną, ścieralną, farbą. Po zdrapaniu ich zgodnie z instrukcją, karty odsłonią piękną historię. Można je wykorzystać do stworzenia pierwszej książki dla dziecka.

ZABAWKI KREATYWNE MUDPUPPY - świetne na wycieczki i spotkania z przyjaciółmi.

Zestawy Mudpuppy są świetne na wyjazdy, choćby dlatego, że w zestawie są kredki, których zapomnieliśmy. Ponadto kolorowanki-zadania lub długie kolorowanki są idealne do zaangażowania większej ilości dzieci w tym samym czasie.

W tym roku wybrałam dla dziewczynek, mając na uwadze miesiące wakacyjne:

  • 3 metrowa kolorowanka z kredkami Ogród (inne długości i wersje dostępne są również tutaj )

  • kolorowanka i zadania w rolce z jednorożcem z kredkami

  • zeszyt z baletnicą w rolce

Nowością, która przypadła mi do gustu był również zestaw podróżny w walizce. Zawiera on dużą rozkładaną kolorowankę, szkicownik, pocztówki do kolorowania, kredki, naklejki i książeczkę aktywności.

Cały zestaw oparty jest na jednym motywie (jest też wersja, w której jest kosmos, love! Zestaw znajduje się w pięknym pudełku, które jest wygodne i łatwe w użyciu. Dzięki niemu dziecko będzie miało zajęcie na przykład wtedy, gdy chcemy w nocy oglądać telewizję lub czytać powieść.

Mam nadzieję, że te posty okażą się dla Was przydatne. Będę je tworzyć w odpowiedzi na Wasze prośby. Będzie mi miło, jeśli zostawicie za sobą ślad, najlepiej dając mi znać, że widzieliście lub wykorzystaliście dany post. A może polecisz mi i innym coś, co sprawdziło się u Ciebie? To zajmuje tylko minutę, ale interakcja, którą zapewniasz, wiele dla mnie znaczy. Pokazuje mi i algorytmom, że jesteś zainteresowany tym, co tworzę. Być może nie przegapisz przyszłych postów. Co Ty na to? Czy zatrzymasz się tutaj

?

Możesz kupić mi wirtualną kawę, aby wesprzeć moją pracę. To jest darmowe i nie musisz nic robić.


Dziękuję!
Czy podobał Ci się ten post? Podziel się nim, poleć go znajomym : Bardzo mi pomożesz!