Nie mogę się doczekać cieplejszych dni. Będziemy mogły zrobić tysiąc pięknych zdjęć w zwiewnych sukienkach i bez obaw uciec na plażę. Tymczasem odświeżamy kategorię "moda" szybką sesją z dołu. Robiłyśmy ostatnie przymiarki do skompletowania wiosennej szafy i sprawdzałyśmy "czy jeszcze Zara Baby, czy może już Zara Children" [ kto zgadnie? ; ) ].

Powiem nieskromnie - dałam się nabrać na to zdjęcie.

Nasz czerwony płaszcz znalazłam jakiś czas temu w sklepie z używaną odzieżą i pokochałam go za to, że był wykonany w ponad 50% z wełny. Ale jeśli szukasz czerwonej kurtki na wiosnę, widziałam taką w Zara Kids - o ta!

legginsy i buty - H&M

Wiosenna szafa to trudne zadanie do skompletowania, ze względu na ograniczenia czasowe i fakt, że musimy się w tym sezonie wyposażyć od A do Z. Jeśli znacie jakieś wyprzedaże, 2 za 1, 3 za 2, czy inne akcje z tego cyklu, dajcie znać. Skończyło mi się wszystko, łącznie z kosmetykami! Zapraszam do dzielenia się wiedzą w komentarzach. Zauważyłam, że Zara obniża ceny na swojej stronie na te tańsze rzeczy. Wiem też od miłej ekspedientki, że za kilka miesięcy w H&M wróci promocja spodnie+bluzki za 39 zł za komplet.

PS. Dodałem "klikalne banery" w treści artykułu, które będą przekierowywać do postów powiązanych tematycznie. Wydaje mi się, że przez to wiele ważnych postów (w końcu siedzę na nich kilka dni i po 2-3 Days!) omijacie. To wielki gest ode mnie w Twoją stronę. Mam nadzieję, że pomoże. Daj znać, czy ten pomysł do Ciebie przemawia!