EasyWalker Buggy XS był nowością na rynku, gdy po raz pierwszy pojawił się w Polsce, jakieś trzy miesiące temu. Miałam szczęście być jedną z pierwszych w Polsce, która otrzymała go do testów. Przez te kilka ostatnich tygodni udało nam się go dobrze przetestować.

moja sukienka i buty - Born2be

EasyWalker Buggy XS - idealny lekki, konwertowalny wózek?

Zanim przejdę do szczegółów, pozwólcie, że powiem Wam dlaczego wybraliśmy właśnie ten model wózka. Jak pewnie wiecie, Miś dość mocno urósł i uznałam, że Quinny Yezz, który posiadamy od jesieni, wystarczy. ALE Miś nadal potrzebuje drzemki w ciągu dnia, zwłaszcza gdy jestem na mieście. Yezz nie daje się złożyć. Chciałam coś, co można złożyć do spania, ale nadal było lekkie i małe. EasyWalker buggy XS pasował do rachunku. Zakochałem się również w wersji "Disney's", która miała piękne ozdoby Minnie.

EasyWalker XS Buggy - Specyfikacja:

 • Rączka na wysokości 105 cm.
 • Wymiary po złożeniu to +//- wymiary bagażu podręcznego
  44 cm x 42 cm x 23 cm
 • Po złożeniu produkt stoi samodzielnie
 • Waga tylko 6 kg
 • Siedzisko można otworzyć za pomocą paska
 • Składanie i rozkładanie jedną ręką
 • siedzisko 21-37 cm (bez/podnóżek), szerokość 30 cm.
 • Przód 13 cm, tył 15 cm
 • Maksymalna waga dziecka wg producenta to 15 kg
 • Maksymalne obciążenie kosza to 5 kg
 • W zestawie: pokrowiec przeciwdeszczowy i opaska na głowę
 • cena około 1200 zł

EasyWalker Buggy S - jazda

Łatwość prowadzenia jest dla mnie zawsze kluczowym elementem. Muszę przyznać, że EasyWalker Buggy XS, mimo malutkich kółek, dostaje szóstkę. Łatwo się go prowadzi jedną ręką dzięki kombinowanej rączce. Nawet z 15 kg Mijeną w środku jest do opanowania. Jeździłam po leśnej ścieżce, po bruku na starym mieście i dało radę.

Wymiary i waga kompaktowego lekkiego wózka miejskiego!

Kompaktowość i lekkość tego modelu to bezsprzecznie jego największe zalety. Wózek waży zaledwie 6 kg i składa się do wymiarów zbliżonych do walizki na bagaż podręczny (szczegóły powyżej w informacjach technicznych). Po złożeniu stoi również samodzielnie.

Składanie i rozkładanie jedną ręką!

Jak widać na filmie, składa się i rozkłada bardzo łatwo. Wystarczy nacisnąć jeden przycisk, aby wózek przekształcił się w małą walizkę.

Dowiedz się, jak kupować lepiej, mądrzej i taniej, a także jak declutter your space and get funds for things that will give you joy in the process!

Pobierz darmowe fragmenty moich SmartLifeBooków.

EasyWalker Buggy XS - funkcja spania i kosz

W Quinny zabrakło dwóch ważnych elementów. EasyWalker buggy XS można złożyć prawie na płasko, a oparcie można regulować za pomocą paska. Nie jest to najlepszy system regulacji oparcia, ale pozwolił na to, że wózek jest tak lekki. To jest chyba ważniejsze. System działa dobrze, mimo że nie podnoszę siedziska, gdy Miśka się pochyla. Zawsze po drzemce sama siada i wtedy reguluję oparcie. Kiedy zasypia, mogę bez problemu złożyć siedzisko do pozycji leżącej.

Kosz jest bardzo wygodny i łatwo dostępny, nawet gdy dziecko śpi. Producent twierdzi, że może utrzymać maksymalną wagę 5 kg.

Szczegóły i detale.

Wózek EasyWalker XS jest bardzo dobrze wykonany, co bardzo sobie cenię. Nie skrzypi, nie klei się, nie mechaci i nie wychodzą z niego żadne nitki.

Daszek jest wykonany z materiału z filtrem UV 50+ i mogę wybrać, aby był bardziej rozłożony. Dobrze chroni przed słońcem, a siatka z boku pozwala na przepływ powietrza do dziecka. Daszek jest dobrze zintegrowany z fotelikiem, dzięki czemu w razie potrzeby można osłonić dziecko przed wiatrem.

Easywalker Buggy XS wyposażony jest w 5-punktowe pasy bezpieczeństwa, ale można je również zapiąć tylko w części biodrowej.

Do wózków dostępnych jest wiele akcesoriów - śpiworki na lato i zimę, wkładki, moskitiera na lato, torba do transportu wózka, organizery, uchwyty na kubki itp.

Wózek - EasyWalker Buggy XS | torba do wózka - SKIPHOP GREENWICH (idealna!) | śpiworek - EasyWalker.

Design jest wisienką na torcie

Kwestią gustu jest to, czy ten wózek wygląda dobrze, czy nie, ale oryginalne nadruki postaci Disneya na pewno przyciągają wzrok. Nadruk znajduje się nie tylko na tylnej części wózka, ale także na jego osłonach pasów.

Podsumowanie EasyWalker Buggy, XS: Dla kogo przeznaczony jest ten wózek i czy jest wart pieniędzy?

Otrzymałam wiele wiadomości na temat tego modelu. To świetny wózek, jeśli nie trzeba go używać codziennie na polnych drogach. Łatwo jest przenieść do niego malucha i może on uciąć sobie drzemkę. Jest również kompaktowy, lekki i wygodny, więc nie jest to problem na solowe spacery z energicznym roczniakiem. Wydaje się dobrze wykonany, więc jestem przekonana, że posłuży przez najbliższe 2-3 lata.

Jedyne co bym zmieniła to wielkość siedziska. Ale, mam już dużą dziewczynkę.

Wózek , oprócz innych rzeczy, możecie kupić TUTAJ. Polecam, bo kupuję u nich od jakiegoś czasu i zawsze jestem pewna terminów, wysyłki i jakości. Jednak dostępność może być różna, więc polecam też spojrzeć na poniższy cennik.
{
var CeneoAPOptions=new Array()
stamp = parseInt(new Date().getTime()/86400, 10);
var script = document.createElement("script");
script.setAttribute("type", "text/javascript");
script.setAttribute("src", "//partnersapi.ceneo.pl/External/ap.js? "+stamp);
script.setAttribute("charset", "utf-8");
var head = document.getElementsByTagName("head")[0];
head.appendChild(script);
}
CeneoAPOptions[CeneoAPOptions.length] =.
{
ad_creation: 211099,
ad_channel: 11787,
ad_partner: 9438,
ad_type: 2,
Ad_content: "easywalker buggy"
ad_format: 4,
ad_newpage: true,
ad_basket: true,
ad_container: 'ceneoaffcontainer211099',
ad_formatTypeId: 2,
ad_contextual: false,
ad_recommended : false
ad_includePrice: true,
ad_includePicture: true,
ad_includeRating: false,
ad_customWidth: 753,
ad_rowCount: 1,
ad_columnCount: 3,
ad_bdColor: '000000',
ad_bgColor: 'ffffff',
ad_txColor: '000000',
ad_pcColor: 'ffd803',
ad_boldPrice: true,
ad_fontSize: 13,
ad_imageHeight: 62
};

Możesz kupić mi wirtualną kawę, aby wesprzeć moją pracę i umożliwić mi dalszy rozwój. Jest to bezpłatne i nie ma żadnych zobowiązań.


Dziękuję!
Czy podobał Ci się ten post? Podziel się nim, poleć go znajomym : Bardzo mi pomożesz!