Czy kiedykolwiek czujesz, że Twoje życie jest kontrolowane przez kogoś innego? Możesz mieć wrażenie, że Twoje decyzje nie są Twoje własne. W rzeczywistości są! Być może Bogowie wzięli Cię w obroty i grają... pstryk! To jest ???? gra Palce Boga.

Palec Boży

Czas gry 15-40 minutWydawca
: FoxGamesAge
: 8+Wiek
przeze mnie
gracze: 2-4Mechanicy
: snapTheme

:
GodsThe
Najtańszy sposób na zakup
To

tutaj!

Zawartość pudełka

 • Tablica
 • Karty
 • Żetony i znaczniki
 • Instrukcja obsługi

Boskie wykonanie

Finger of God to tytuł godny każdego Boga - gra planszowa wykonana w "cudowny" sposób. ?
??? Pudełko o bardzo nietypowym kształcie bardzo mnie zaintrygowało przy pierwszym kontakcie. Co jest w środku, dlaczego pudełko jest tak nieproporcjonalne i dlaczego wydawca znowu każe mi przeorganizować gry na półce!

Po otwarciu pudełka, świecące uczucie z wnętrza mówi mi, że jest to mata. Mamy matę, a nie tradycyjną planszę do gry! Dlaczego. Żeby nasze pionki mogły się łatwiej zatrzasnąć.

Czy są jeszcze inne elementy, które można było stworzyć jak na bogów przystało? Powiedzmy, że tak!!! W środku znajdą się drewniane cylindry o różnej wielkości. Posłużą one do zatrzaskiwania planszy i budowania świątyń. Przyklejcie na nie naklejki, nie będą się odklejać podczas zatrzaskiwania. Yupi!

Żetony i karty są ostatnie. Nie będziemy się wdawać w szczegóły dotyczące grafiki kart czy całej gry. Motyw bogów doskonale współgra ze świetną stylistyką, kreską i kolorystyką. Jest trochę cartoony z mechaniką snapów? Nie ma sprawy!!!

Gameplay

Głosujesz nad prawami. Pstrykasz. Zdobywasz punkty. Wygrywasz.
Cała filozofia Boga...

Recenzja gry Palec Boży

Finger of God to gra zręcznościowa, w której gracze będą zatrzaskiwać swoich apostołów i templariuszy na macie, aby budować świątynie i dodatkowo otrzymywać punkty.

O wykonaniu powiedziałem już sporo, więc przejdźmy do pierwszego etapu, czyli głosowania. Choć nie wierzyłem, że coś takiego można umieścić w grze tego typu, to jednak uwielbiam to! O prawach, które dodajemy do gry decydują gracze. Mogą zmienić punktację, zatrzaskiwanie i inne zasady. Zwiększa to regrywalność i dodaje zabawy.

Zatrzaskiwanie? Zajmowanie innych światów i budowanie świątyń. To zabawny temat, który dobrze współgra z prostą rozgrywką. Gracze mogą pstrykać ze swoich stron, zajmować światy, zdobywać punkty i wybijać się. To było niesamowite, jak wiele radości sprawiła mi gra z prostym pstrykaniem. Jakie są elementy strategii? Jak ustawiać świątynie, jak pstrykać, by je wybić? To wszystko znajduje się właśnie tutaj.

W tym wszystkim spodobało mi się jedno: gra nie faworyzuje snapperów, którzy snapują lepiej. IceCool to gra, w której wygrywa ten, kto robi to lepiej. Rekompensuje to płaska plansza (żetony można zgubić za planszą), a także karty, które zmieniają zasady. Tytuł przeznaczony do rodzinnego grania nie faworyzuje jednej osoby. To świetna gra rodzinna, ale można ją również wykorzystać na imprezie!

Mamy też innych bohaterów, by było ciekawie i świeżo! Co? Co to znaczy, że tak! Każdy gracz posiada unikalną zdolność, która może obejmować dodatkowe pionki, żetony lub inne bonusy. Dodaje to replayability.

W grę można grać od 2 do 4 graczy - testowaliśmy to, ale ja wolę grać pełną drużyną. Dzięki temu będę miał największe szanse na wygraną z przeciwnikami i żetonami.

Podsumowanie gry "Finger of God

Czy w Finger of God czegoś brakuje? Nie. Masz więcej czasu na zabawę z tym tytułem? ?

Pros

  • Świetne wykonanie
  • Grafika
  • Regrivity
  • Mechanicy
  • Idealny zarówno dla dzieci jak i osób starszych
  • Nie faworyzuje "pstrykacza", który jest lepszy

Minusy

 • Nie widzę żadnych
Spójrzcie też na

Link do strony wydawcy

Grę można nabyć tutaj w bardzo niskiej cenie!

Recenzja najlepszej gry o kotach

Dziękujemy wydawcy FoxGames za udostępnienie egzemplarza recenzenckiego!

To świetny pomysł! Podziel się:

 • Share on Twitter (Otwiera nowe okno)
 • Udostępnij na Facebooku (Otwiera nowe okno)
 • Udostępnij na Reddit (Otwiera nowe okno)
 • Udostępnij na Pinterest (Otwiera nowe okno)